گروه بین المللی طرح و ساخت پرساگروه بین المللی طرح و ساخت پرساگروه بین المللی طرح و ساخت پرسا
88590891
به ما ایمیل بزنید
گروه بین المللی طرح و ساخت پرساگروه بین المللی طرح و ساخت پرساگروه بین المللی طرح و ساخت پرسا

اجرا دکوراسیون داخلی

  • خانه
  • اجرا دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی

در گذشته، بحث تغییر دکوراسیون، طراحی داخلی و یا بازسازی فضاهای داخلی ساختمان آنقدرها مطرح نبود ولی امروزه افراد از تاثیر محیط زندگی و یا محل کار بر کیفیت زندگی آگاهند و دوست دارند از محیط اطرافشان انرژی مثبتی بگیرند. اینجاست که طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی اهمیت پیدا می­ کند اما از دید بسیاری از افراد چیدمان و طراحی داخلی کار زیاد پیچیده و سختی نیست و تنها با سلیقه افراد مربوط است، اما باید گفت این طور نیست و نکات بسیار مهمی در این زمینه وجود دارد که اگر آن‌ ها به خوبی رعایت شود، بهترین و کاربردی‌ ترین استفاده را از فضای مکان مورد نظر خواهید داشت که همین امر به زیبا سازی هرچه بیشتر پروژه کمک خواهد کرد .

در واقع منظور از اجرا و دکوراسیون داخلی، پیاده سازی، اجرا و ساخت نقشه‌ های معماری سازه تاسیسات و طراحی‌ های داخلی بنا است که باید به مرحله اجرا برسد. منظور از دکوراسیون داخلی هم نازک کاری، تزئینات و نصبیاتی است که باید در پروژه اتفاق بیافتد.

در حقیقت گروه بین المللی مهندسی طرح و ساخت پرسا در مرحله اول پلان‌ هایی که طراحی می‌ شوند را بر اساس استانداردها برآورد هزینه می‌ کند، یعنی نقشه‌ ها و برآورد هزینه‌ ها بر اساس طراحی معماری، سازه و تاسیسات مکانیک و برق (فاز 1 و 2 )  صورت می‌ گیرد که در اصطلاح به آن “متره و برآورد” گفته می‌شود.

پس از اتمام این مراحل و توافق بین کارفرما و شرکت پرسا و تعیین میزان حجم گستردگی و سرمایه مورد نیاز برای اجرای پروژه؛ به مرحله دوم یعنی اجرا، ساخت و دکوراسیون داخلی می‌ رسیم که به این مرحله سخت افزار پروژه می‌گویند که شامل پی ریزی، فونداسیون و تیرریزی، سفت کارِ ، نازک کاری، نصبیات و تزئینات و غیره می‌ شود. مرحله بعدی، آغاز خدمات و شروع کارهای نرم افزار نام دارد که شامل آموزش و راه اندازی پروژه می‌ شود.

به همین منظور، گروه بین المللی طرح و ساخت پرسا فعال در حوزه آشپزخانه و تجهیزات صنعتی، طراحی هتل، رستوران، فست‌ فود و… با بهره‌ مندی از دانش تخصصی و تلفیق با تجربه اعتماد مشتریان خود را جلب نماید و ضمن توسعه خدمات خود به مشتریان ، به رشد قابل توجهی در کیفیت و کمیت پروژه های اجرا شده دست پیدا کند.

شما عزیزان می‌ توانید برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس باشید…

بخش اجرای دکوراسیون داخلی:

  • مشاوره و برنامه ریزی دکوراسیون داخلی متناسب با زمان و بودجه:

– انتخاب سبک دکوراسیون داخلی متناسب با زمان و بودجه

– انتخاب متریال متناسب با زمان و بودجه

  • طراحی دکوراسیون داخلی با استفاده از رنگ و متریال مناسب:

– انتخاب رنگ و متریال متناسب با کاربری

– در نظر گرفتن خواسته های استفاده کنندگان از فضا

  • ترکیب رنگ، نور، فرم و بافت در جهت افزایش کیفیت بصری:

– ترکیب رنگ و نور برای القاء حس

– ترکیب بندی و کمپوزسیون متناسب از فرم و بافت

 

پیام بگذارید