گروه بین المللی طرح و ساخت پرساگروه بین المللی طرح و ساخت پرساگروه بین المللی طرح و ساخت پرسا
88361960
به ما ایمیل بزنید
گروه بین المللی طرح و ساخت پرساگروه بین المللی طرح و ساخت پرساگروه بین المللی طرح و ساخت پرسا

بیمارستان لبافی نژاد

اطلاعات پروژه:

 • بیمارستان لبافی نژاد
 • ایران، تهران
 • 1200 متر مربع
 • 1800 پرس در وعده
 • HACCP, GMP
 • در حال بهره برداری
پروژه برتر پرسا

بیمارستان لبافی نژاد

لینک سایت: lamc.sbmu.ac.ir

معرفی شرح خدمات:
 • مشاوره تخصصی منو
 • مشاوره ماشین آلات و برگزاری مناقصه
 • طراحی معماری و چیدمان آشپزخانه صنعتی
 • طراحی و محاسبات تأسیسات مکانیکال و الکتریکال
 • نظارت تخصصی بر اجرا
معرفی بیمارستان لبافی نژاد:

بیمارستان شهید دکتر لبافی نژاد به دنبال بازگشائی دانشگاه ها و متعاقب انقلاب فرهنگی در  سال ١٣٦٠  شروع به کار نمود  ، و بتدریج با فراهم شدن امکانات و تجهیزات و با جذب نیروهای پزشکی متعهد و متخصص که بدنبال پیروزی انقلاب اسلامی جهت خدمت به کشور بازگشته بودند به روند رو به رشد خود تا به امروز ادامه داده است.

در همان ابتدا شروع فعالیت این مرکز درمانی، با توجه به شرایط خاص جنگ تحمیلی، رسیدگی به امور مجروحین جنگی و کمک به مصدومین شیمیایی در اولویت نخست کاری قرار گرفت. به نحوی که عمدتاً تخت های بیمارستان به مداوی مجروحین جنگی اختصاص یافته و این روند تا ایام پایانی جنگ تحمیلی ادامه داشت .

همزمان با راه اندازی بیمارستان مقدمات الحاق آن به سیستم آموزشی نیز فراهم شد. ابتدا این مرکز زیر مجموعه مجتمع آموزشی وزارت بهداری  بود و سپس به دانشکده طالقانی و متعاقباً به دانشکده پزشکی قدس ملحق شد و در آخر به دنبال تشکیل وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی به‌ عنوان یکی از بیمارستان های آموزشی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی شناخته شد  .  در حال حاضر این مرکز  از  بیمارستان های ملکی سازمان تأمین اجتماعی  به ‌شمار می‌ رود ، اما  از نظر آموزشی همچنان زیر نظر  دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در حال فعالیت می‌ باشد .

مرکز پزشکی، آموزشی و درمانی شهید دکتر لبافی‌ نژاد با تلاش‌ همکاران در تمام بخش‌ های بیمارستان، از نظر آموزشی مورد تأئید دبیرخانه شورای پزشکی و تخصصی قرار گرفته است.

آموزش در تمامی رده‌ های تحصیلی شامل تربیت دستیار تخصصی و  فوق تخصصی ، تحصیلات تکمیلی ، کار آموز و کارورز در لیست برنامه‌ های این مرکز قرار دارد. این راهبرد سبب شده است که امروز به لطف پروردگار و  مساعدت اساتید و متخصصان متعهد ، گامی بزرگ  و  استوار در راه پیشبرد اهداف علمی و آموزشی برداشته و این مرکز به یکی از بزرگترین

مراکز آموزشی دانشگاهی کشور تبدیل شود . مرکز پزشکی  ،  آموزشی و درمانی شهید دکتر لبافی‌ نژاد در زمینه آموزش متخصصان در رشته‌ های تخصصی ارولوژی  ، چشم‌ پزشکی  ، داخلی ، عفونی ، بیهوشی ، رادیولوژی ، پاتولوژی و پزشکی هسته‌ ای ،  و در رشته‌ های فوق تخصصی نفرولوژی ، قرنیه ، اندویورولوژی،  یورولاپاروسکوپی  ،  ریه  ،  ویتره و رتین  ، پیوند کلیه ، اکولوپلاستیک ، ارولوژی اطفال و گلوکوم فعال می‌باشد.

در حوزه تحقیق و پژوهش نیز این مرکز فعالیت‌های در خور توجهی در سالیان گذشته داشته است. فعالیت مرکز تحقیقات چشم، مرکز تحقیقات بیماریهای کلیه و مجاری ادراری ، مرکز تحقیقات بیماریهای عفونی و گرمسیری گواهی بر این مدعا می‌باشد.

خدمات مختلفی در این مرکز به بیماران ارائه می شود که خدمات اورژانس ، عفونی ، قلب و ریه ، ارولوژی ، پیوند کلیه ، چشم‌ پزشکی ، نفرولوژی ، خدمات سرپایی و پاراکلینیک شامل آزمایشگاه، پاتولوژی، داروخانه،  رادیولوژی، سونوگرافی،  سونوگرافی داپلر، اکوکاردیوگرافی، نوار قلب، تست ورزش، هولتر مانیتورینگ، سیستوسکوپی، یورودینامیک، برونکوسکوپی،  اسپیرومتری، اسکن ایزوتوپ، آنژیوگرافی چشم ، اسکن چشم، اکوی چشم، لیزرتراپی چشم، اپتومتری و درمانگاه های تخصصی و فوق تخصصی از جمله این خدمات هستند.