گروه بین المللی طرح و ساخت پرساگروه بین المللی طرح و ساخت پرساگروه بین المللی طرح و ساخت پرسا
88590891
به ما ایمیل بزنید
گروه بین المللی طرح و ساخت پرساگروه بین المللی طرح و ساخت پرساگروه بین المللی طرح و ساخت پرسا

تحویلگیری تخصصی ماشین آلات

  • خانه
  • تحویلگیری تخصصی ماشین آلات

بخش تحویل گیری تخصصی ماشین آلات

پس از اتمام مناقصه و مشخص شدن شرکت برنده برنامه ریزی لازم بین کارشناسان گروه بین المللی پرسا و نماینده کارفرما و نماینده شرکت تامین کننده انجام میگیرد. جهت تولید ماشین آلات و تجهیزات آشپزخانه صنعتی، شرکت برنده موظف است تجهیزات را مطابق با لیست مشخصات فنی ارائه شده در قرارداد  ساخته و تولید نماید.

این مشخصات مشتمل بر ابعاد نهایی ماشین آلات و تجهیزات، نوع و ضخامت ورق استیل به کار رفته در بدنه آنها، ضخامت پروفیل مصرفی، مشخصات پایه ها و چرخ ها، نوع و قدرت موتور های مورد نیاز در دستگاههای مربوطه، نوع و ضخامت عایق مورد استفاده در تجهیزات، نوع چدن مصرفی در اجاقها، مشخصات ترموستات و ترمومتر ها، شیرهای گاز، گنجایش مخزن ها، نوع تیغه ها، جنس شیشه های به کار رفته در دستگاه ها، ضخامت ورق های پی وی سی و غیره است.

ضمن اینکه در مواردی شرکت تامین کننده تجهیزات و لوازم کار خود را از برند ها و سازندگان و تامین کنندگان دیگر باییستی تامین نماید ( مانند دستگاه چند منظوره پخت، دیگ های صنعتی پخت برنج گازی یا بخار، چرخ گوشت، سبزی خرد کن، دستگاه شرینک پک و غیره) که در این موارد شرکت تامین کننده بایستی مشخصات فنی ماشین آلات و تجهیزات را با کارشناسان شرکت مشاور و ناظر گروه بین المللی طرح و ساخت پرسا در میان گذاشته و پس از اخذ تائیدیه کارشناسان شرکت و نماینده کارفرما اقدام به خرید و تهیه کردن نماید.

پس از بررسی موارد فوق کارشناسان طرفین و کنترل و بازرسی کیفیت و کمیت دستگاهها، ماشین آلات و تجهیزات مندرج در لیست قرارداد ساخت و تولید، موارد را ارزیابی کرده و نظر خود را مبنی بر مورد تایید بودن یا مرجوع کردن یا نیاز به اصلاح داشتن دستگاه ها را در نامه ای مکتوب به کارفرما اعلام می دارد. مرجوع کردن دستگاهها در صورت وجود مشکلات بنیادین و تناقضات فاحش با مشخصات فنی ارائه شده می باشد. در غیر این صورت شرکت پیمانکار با اصلاحات جزئی دستگاه را ارائه میدهد.

در مرحله آخر پس از حمل و نصب دستگاه ها در محل های تعیین شده قبلی، پیمانکار یا تامین کننده نصبت به تست عملی تمامی ماشین آلات و تجهیزات اقدام نموده و پس از تائید اولیه کارشناسان گروه بین المللی پرسا و تائید نهایی نماینده کارفرما ( مشتری) پروژه تحویل قطعی شده و عملا دوره گارانتی ( طبق توافق ) آغاز میگردد.

نظارت و تحویل گیری تخصصی ماشین آلات و تجهیزات:

پس از انتخاب تامین کننده توسط صاحب پروژه و پس از خرید ماشین آلات و تجهیزات بازرسی، کنترل کمی و کیفی و تحویل گیری توسط کارشناسان متخصص و خبره این شرکت باعث جلوگیری از هر گونه مشکلات آتی در زمان بهره برداری می گردد؛ که شامل موارد ذیل می باشد:

  • نظارت، بازرسی و کنترل ماشین آلات و تجهیزات حین ساخت
  • تحویل گیری تخصصی- فنی ماشین آلات، تجهیزات، لوازم و ابزار کار
  • تحویل گیری ماشین آلات و تجهیزات و مطابقت با پیوست فنی اسناد خرید
  • نظارت تخصصی بر نصب ماشین آلات و تجهیزات و بررسی نواقص احتمالی