نسخه انگلیسی سایت نسخه پارسی سایت
09303342482

رستوران و سلف سرویس مرکزی بیمارستان الزهرا اصفهان
رستوران و سلف سرویس مرکزی بیمارستان الزهرا اصفهان
کارفرما : دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان اصفهان
محل پروژه : اصفهان - صفه
مساحت زیر بنا : 1200 متر مربع
ظرفیت تولید : 5000 پرس در وعده
استاندارد : HACCP, GMP, ISO22000
وضعیت پروژه : در حال ساخت
لینک سایت : alzahra.mui.ac.ir

خدمات ارائه شده: طراحی منو (منوی اول، منوی دوم، رژیمی، درمانی و گاواژ)، تهیه لیست ماشین آلات و تجهیزات، برگزاری مناقصه ماشین آلات، تحویل گیری و نظارت بر نصب ماشین آلات و تجهیزات، طراحی معماری و چیدمان آشپزخانه فاز یک و دو منطبق با استانداردهای بین المللی، طراحی و انجام محاسبات تاسیسات مکانیک و الکتریک (فاز یک و دو) ، نظارت تخصصی بر اجرا آشپزخانه صنعتی.

توجه داشته باشید برای راه اندازی کترینگ شما عزیزان می توانید با کارشناسان طرح و ساخت پرسا از طریق راه های ارتباطی مختلف ارتباط برقرار کنید.

توضیحات: پروژه آشپزخانه و سالن غذاخوری بیمارستان الزهرا اصفهان با هدف ارائه غذا به پزشکان، پرسنل، بیماران و همراهان بیماران در قالب منوهای (رژیمی، سلامت، پرسنلی و VIP) طراحی گردیده است. بخش پرسیون آشپزخانه دارای امکانات لازم جهت بسته بندی تک نفره و چند نفره می باشد، در بخش آماده سازی علاوه بر طراحی بخش آماده سازی سبزیجات، پروتئین و … فضایی مجزا به منظور دریافت و آماده سازی گوشت تازه به عنوان فضای قصابی در نظر گرفته شده است و به منظور حفظ و اهمیت بیشتر به نکات بهداشتی به جهت ماهیت پروژه جاری فضای جداگانه ای به عنوان پارکینگ ترولی های مختلف (حمل غذا، ظروف و …) تعبیه گردیده است. طراحی اتاق گاواژ و رعایت اصول بهداشتی لازم در این قسمت امکان پاسخگویی به بیماران مربوطه را  دارا می باشد، همچنین در این پروژه اتاق هایی جهت استقرار پرسنل بیمارستان اعم از کارشناسان تغذیه و بهداشت، ناظرین بهداشت، پیمانکار، ناظر پیمانکار و … در قسمت اداری طراحی گردیده است. به طور کلی طراحی و تفکیک فضاهای آشپزخانه (گرم و سرد) و همچنین چیدمان تجهیزات مربوطه منطبق با استانداردهای بین المللی ایمنی و بهداشت و متناسب با الزامات بهداشتی و تغذیه ای بیمارستان ها انجام گردیده است.

از پروژه های دیگر دیدن کنید

کلیه حقوق سایت متعلق به گروه بین المللی طرح و ساخت پرسا می باشد. کپی برداری از طرح و محتوای سایت پیگرد قانونی دارد.
طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پرشین تیک
Call Now Button