گروه بین المللی طرح و ساخت پرساگروه بین المللی طرح و ساخت پرساگروه بین المللی طرح و ساخت پرسا
88361960
به ما ایمیل بزنید
گروه بین المللی طرح و ساخت پرساگروه بین المللی طرح و ساخت پرساگروه بین المللی طرح و ساخت پرسا

مرکز خرید و سرگرمی طلای سفید

اطلاعات پروژه:

 • فودکورت طلای سفید
 • ایران، خراسان شمالی
 • 3000 متر مربع
 • 2500 پرس در وعده
 • HACCP، GMP
 • در حال بهره برداری
پروژه برتر پرسا

فودکورت مرکز خرید و سرگرمی طلای سفید

لینک سایت: talaesefid.co

معرفی شرح خدمات:
 • مشاوره فنی و مطالعات اقتصادی
 • مشاوره تخصصی منو
 • مشاوره ماشین آلات و تجهیزات
 • طراحی معماری و چیدمان آشپزخانه صنعتی
 • طراحی و محاسبات تأسیسات مکانیکال و الکتریکال
معرفی فودکورت مرکز خرید و سرگرمی طلای سفید:

در سال 1334 هجری شمسی با هدف توسعه کشاورزی و گسترش صنایع تبدیلی ، کارخانه پنبه تاج در زمینی به مساحت حدود 24000متر مربع در خیابان امام خمینی (ره) و چهارراه باسکول با مشارکت و سرمایه گذاری تعداد محدودی از کار آفرینان کار خود را آغاز نمود ، چندین دهه فعالیت در عرصه صنعت و کشاورزی دستاوردهای بزرگی را ارزانی خیل عظیمی از کشاورزان و صنعت گران نمود.پنبه که به طلای سفید مشهور است در این نقطه رونق گرفت و جایگاه ویژه ای در توسعه اقتصادی بجنورد پیدا کرد پس از مدت زیادی فعالیت تولیدی و حمایت از کشاورزی منطقه بعلت ، واقع شدن کارخانه در بافت مسکونی و ابلاغ قانون جابجایی صنایع نساجی، مدیران کارخانه را برانگیخت تا با رعایت قانون ، نسبت به تبدیل فضای کارخانه جابجاشده به طرحی توسعه یافته بر مدار تقویت مبلمان و المان شهری اقدام نمایند.

سرمایه گذاران کارخانه چندان اسلاف خویش دغدغه توسعه شهر داشتند تا با ایجاد فضای جامعی که بصورت جزیره اقتصادی در قلب شهر بجنورد شکل می گرفت پروژه ای عظیم را آغاز نمودند و طرحی نو در اجرا نمایند. طرح این مجموعه المان زیبا و ماندگاری برای شهر بجنورد می باشد و زیبنده طرحی برخوردار از توجیه اقتصادی بالا که نوعی عظمت و شکوه را بر دیگر جاذبه های شکوهمند و تاریخی وگردشگری و فرهنگی شهر می افزاید لذا ضروری بود که نامی در خورشان و سابقه دیرینه کارخانه پنبه برگزیده شود نامی که خاطرات توسعه را تجدید نماید لذا نام طلای سفید برگزیده شد. سرمایه گذاری در این مجموعه رویائ سرمایه گذاران را طلایی تعبیر می کند و با توجه به فرایند فروش متناسب برای شهروندان استان فرصتی ممتاز و غیر قابل وصف از توجیه اقتصادی و مالی و فنی را دراختیار شهروندان محترم می گذارد. طلای سفید به آینده ای طلایی و روشن می اندیشد.

آشپزخانه صنعتی مرکز خرید و سرگرمی طلای سفید با استفاده از کادر و تیم مجرب برنامه ریزی گسترده جهت ایجاد فضای مناسب جهت تهیه و عرضه غذا متنوع و سالم برای مشتریان خود ایجاد کرده است. استفاده از سخت افزار مناسب از خصوصیات این مجموعه می باشد. مدیریت آشپزخانه صنعتی (کترینگ) مرکز خرید و سرگرمی طلای سفید جهت ارتقا کمی و کیفی غذا خود اقدام به ایجاد ساخت آشپزخانه صنعتی با استفاده از آخرین دانش فنی و ماشین آلات و تجهیزات به روز کرده است به علاوه بر تهیه و تولید غذا سالم و بهداشتی در حفظ و ارتقا طعم و مزه به میزبان خود خدمات ویژه ارائه دهد.

منو غذایی آشپزخانه صنعتی شامل انواع غذاهای ایرانی فرنگی و فست فود می شود که هدف مدیریت ارائه بهترین خدمات غذایی و پذیرایی به مشتریان می باشد.

در روند تهیه و تامین مواد اولیه غذایی، انبارش و نگهداری آنها و کلیه خدمات آماده سازی مواد پروتئین، گوشت قرمز، سفید، سبزیجات و غیره از بهترین امکانات و پرسنل مجرب استفاده می گردد. استفاده از مواد اولیه روزانه، مرغوب و با کیفیت جز اولین و مهمترین برنامه های این مجموعه هست. و برنامه ریزی مجموعه صرفا استفاده از تامین کنندگان معتبر و دارای گواهینامه و مجوزات بهداشتی می باشد. در آماده سازی مواد اولیه از اصول و فنون آشپزی صنعتی زیر نظر سرآشپزان معتبر انجام می گیرد. استفاده از مواد اولیه مرغوب و با کیفیت یکی از اهداف مهم این مجموعه می باشد. ماشین آلات و تجهیزات صنعتی و مدرن نقش مهمی در کیفیت مواد آماده سازی شده دارند که در نهایت باعث تهیه و پخت غذاهای خوش طعم و خوشمزه می شود. پس از آماده سازی مواد در آشپزخانه گرم و سرد کلیه مواد غذایی تهیه شده و پس از تزئین و بسته بندی در کوتاه ترین زمان به مشتریان ارائه می گردد. این قسمت توسط میزها و کانترهای تخصصی گرم و سرد انجام می گیرد.

مدیریت مجموعه  با توجه به تنوع و ذائقه مشتریان خود بهترین شرایط را ایجاد کرده تا رضایت مندی مشتریان خود را اخذ نموده و باعث و باعث شود مشتریان پایدار و دائمی پیدا کند و علاوه بر آن مشتریان وفادار، این مجموعه را به دوستان و آشنایان خود معرفی می کنند و حفظ کیفیت و خدمات این مجموعه همواره هدف اصلی مدیریت و صاحبان آن می باشد.