گروه بین المللی طرح و ساخت پرساگروه بین المللی طرح و ساخت پرساگروه بین المللی طرح و ساخت پرسا
88590891
به ما ایمیل بزنید
گروه بین المللی طرح و ساخت پرساگروه بین المللی طرح و ساخت پرساگروه بین المللی طرح و ساخت پرسا

شرکت پتروشیمی پلیمر کرمانشاه

اطلاعات پروژه:

 • شرکت پتروشیمی پلیمر
 • ایران، کرمانشاه
 • 350 متر مربع
 • 800 پرس در وعده
 • HACCP
 • در حال بهره برداری/ساخت
پروژه برتر پرسا

شرکت پتروشیمی پلیمر کرمانشاه

لینک سایت: krpc.ir

معرفی شرح خدمات:
 • مشاوره تخصصی منو
 • مشاوره ماشین آلات و برگزاری مناقصه
 • طراحی معماری و چیدمان آشپزخانه صنعتی
 • طراحی و محاسبات تأسیسات مکانیکال و الکتریکال
 • تهیه اسناد مناقصه
 • نظارت تخصصی بر اجرا
معرفی شرکت پتروشیمی پلیمر کرمانشاه 

شرکت پلیمر ایران در سال 1373 با هدف تولید محصولات پلیمری راه اندازی گردید و در حال حاضر با ظرفیت تولید سالانه 20 هزار تن ، طیف گسترده ای از انواع محصولات پلیمری را به بازار عرضه می نماید. این شرکت با بهره گیری از دانش و تکنولوژی پیشرفته و همینطور ارزش دادن به نیاز و رضایت مشتریان در جهت عرضه محصولات با کیفیت بالا در بازارهای رنگ و پوشش ، نساجی ، کامپوزیت و عایق های الکتریکی اقدام نموده است.

از جمله آخرین دستاورد ها در جهت عرضه محصولات جدید که به صورت پیشرو توسط پلیمر ایران به بازار عرضه می گردد می توان به گروه محصولات انامل های سیم تحت نام تجاری پلی انامل ، گروه محصولات پایه آب جهت مصرف در صنایع مختلف ، گروه محصولات خاص UV Cure اشاره نمود.

با بهره گیری از کادر فنی مجرب و به عنوان تامین کننده ای قابل اطمینان ، پلیمر ایران آمادگی طراحی محصول براساس مشتریان به طور اختصاصی را دارا می باشد و این امر موجب ایجاد همکاری های دراز مدت بین این شرکتبا طرف های تجاری خود گردیده است.

شرکت پلیمر کرمانشاه  با استفاده از کادر و تیم مجرب برنامه ریزی گسترده جهت ایجاد فضای دلنشین و زیبا برای میزبانان خود انجا شرکت پلیمر کرمانشاهم داده است. استفاده از دکوراسیون داخلی مناسب و حرفه ای به همراه امکانات ویژه از خصوصیات این مجموعه می باشد.

مدیریت رستوران جهت ارتقا کمی و کیفی غذا خود اقدام به ایجاد ساخت آشپزخانه صنعتی با استفاده از آخرین دانش فنی و ماشین آلات وو تجهیزات به روز کرده است به علاوه بر تهیه و تولید غذا سالم و بهداشتی در حفظ و ارتقا طعم و مزه به میزبان خود خدمات ویژه ارائه دهد.

منو غذایی شرکت پلیمر کرمانشاه شامل انواع غذاهای اصیل ایرانی می شود که هدف مدیریت رستوران ارائه بهترین خدمات غذایی ، پذیرایی، تزئینات به مشتریان می باشد.

در روند تهیه و تامین مواد اولیه غذایی، انبارش و نگهداری آنها و کلیه خدمات آماده سازی مواد پروتئین، گوشت قرمز، سفید، سبزیجات و غیره از بهترین امکانات و پرسنل مجرب استفاده می گردد.

در آماده سازی مواد اولیه از اصول و فنون آشپزی صنعتی زیر نظر سرآشپزان معتبر انجام می گیرد. استفاده از مواد اولیه مرغوب و با کیفیت یکی از اهداف مهم این مجموعه می باشد. ماشین آلات و تجهیزات صنعتی و مدرن نقش مهمی در کیفیت مواد آماده سازی شده دارند که در نهایت باعث تهیه و پخت غذاهای خوش طعم و خوشمزه می شود. پس از آماده سازی مواد در آشپزخانه گرم و سرد کلیه مواد غذایی تهیه شده و پس از تزئین به مشتریان ارائه می گردد. این قسمت توسط میزها، کانترهای تخصصی انجام می گیرد.

شرکت پلیمر کرمانشاه با توجه به تنوع و ذائقه مشتریان خود بهترین شرایط را ایجاد کرده تا رضایت مندی مشتریان خود را اخذ نموده و باعث و باعث شود مشتریان پایدارو دائمی پیدا کند و علاوه بر آن مشتریان وفادار، این مجموعه را به دوستان و آشنایان خود معرفی می کنند و حفظ کیفیت و خدمات این مجموعه همواره هدف اصلی مدیریت و صاحبان آن می باشد.