گروه بین المللی طرح و ساخت پرساگروه بین المللی طرح و ساخت پرساگروه بین المللی طرح و ساخت پرسا
88590891
به ما ایمیل بزنید
گروه بین المللی طرح و ساخت پرساگروه بین المللی طرح و ساخت پرساگروه بین المللی طرح و ساخت پرسا

شرکت پاریز پیشرو صنعت توسعه

اطلاعات پروژه:

  • شرکت پاریز پیشرو
  • ایران، کرمان
  • 800 متر مربع
  • 4000 پرس در وعده
  • در حال ساخت
پروژه برتر پرسا

شرکت پاریز پیشرو

لینک سایت: goharomran.ir/fa/parizpishro

معرفی شرح خدمات:
  • مشاوره تخصصی منو
  • مشاوره ماشین آلات و تجهیزات
  • طراحی معماری و چیدمان آشپزخانه صنعتی
  • طراحی و محاسبات تأسیسات مکانیکال و الکتریکال
  • آموزش تئوری و عملی
معرفی شرکت پاریز پیشرو ( مجتمع گلگهر):

با توسعه منطقه معدني و صنعتي گل‌گهر، لزوم توجه به پشتيباني امر توليد در امور خدماتي مختلف، بيش از پيش ضروري مي‌يابد. خدمات مختلف كه در كنار خدمات بخش توليد در جهت امور رفاهي، راهبري، نگهداري و تعميرات تاسيسات مختلف، همچنين امور مربوط به توسعه و نگهداري فضاي سبز زمينه ساز حداكثري بهره وری توليد خواهند بود.

با توجه به انجام بررسی ­های صورت گرفته در خصوص طرح­های جامع در زمینه های مختلف (اعم از: تأمین انرژی ، انتقال آب و …) در منطقه گل­گهر و شهرستان سیرجان و خلاء موجود در ارائه خدمات کلی، تاسيس يک شركت با محوريت خدمات عمومی به بخش‌های مختلف منطقه معدني و صنعتی گل‌گهر ضروری بود. لذا شرکت پاریز پیشرو صنعت توسعه با ماموريت يكپارچه ‌سازی ارائه پشتيبانی به شركت معدنی و صنعتی گل‌گهر و ديگر شركت‌های منطقه جهت تسهيل در راهبری، نگهداري و تعميرات تاسيسات، تامين غذا و ديگر خدمات جامع، در تاریخ 1391/08/21به صورت شرکت سهامی خاص با شماره 3250 در اداره ثبت شرکت‌ها و مالکیت صنعتی شهرستان سیرجان به ثبت رسید.

اين شرکت با گسترده کردن حوزه مأموریت خویش درصدد برآورده ساختن نياز‌هاي شناسايي شده و ارائه طرح جامع خدمات شهری برآمد. با برگزاری جلسات متعدد با مسئولین ذیربط و رایزنی­های انجام شده، این شرکت بر هدف تبدیل­شدن به “یک برند شاخص” در ارائه خدمات عمومی ( همانند: معدن و مجموعه کارخانجات) در منطقه گل­گهر، شهرستان سیرجان و استان کرمان متمرکز شده که منجر به ورود آن به تمامی قراردادهای جاری مربوطه ( فنی ـ مهندسی و خدماتی ) و نیز ورود به سایر حوزه‌هاي خدماتي مانند حفاظت فیزیکی، هتلداری، خدمات آموزشی و … گردید.

هم‌اكنون شركت پاريزپيشرو ضمن ارائه خدمات هتل‌داري به واحدهاي اقامتي، رفاهي كاركنان و مهمانسراهاي شركت معدني و صنعتي گل‌گهر، به امر پخت و سرو روزانه بيش از 5000 پرس ناهار و شام در رستوران‌هاي شقايق و اركيده شركت معدني و صنعتي گل‌گهر مي‌پردازد. همچنين راهبري، نگهداري و تعميرات تاسيسات گرمايشي و سرمايشي ابنيه، و نيز تاسيسات آب، برق و مخابرات شركت معدني و صنعتي گل‌گهر به عهده اين شركت مي‌باشد. همچنين انجام خدمات نظافت اماكن عمومي از ديگر خدمات شركت پاريز پيشرو مي‌باشد. احداث و نگهداري فضاهاي سبز منطقه و همچنين شهرك گل‌گهر در شهر سيرجان از ديگر خدمات اين شركت است كه در حال انجما مي‌باشد. طرح بزرگ احداث كمربند سبز منطقه معدني و صنعتي گل‌گهر مشتمل بر 5000 هكتار فضاي سبز كه در راستای حفاظت از محيط زيست تعريف شده است، به عهده اين شركت گذاشته شده است. حفاظت فيزيكي دارایی های شركت معدنی و صنعتی گل‌ گهر در بخش‌ های مختلف از دیگر خدمات در حال انجام شركت پاریز پيشرو میباشد. نگهداری و تعمیرات باسكول‌ های شركت گل‌ گهر در منطقه گل‌ گهر و همچنین بنادر صادراتی، و راهبری تاسيسات اماكن مجموعه ورزشی گل‌ گهر از دیگر خدمات این شركت است.

دیگر شركت‌ های منطقه از جمله شركت مجتمع سنگ‌ آهن سيرجان (ايميدرو)، جهان فولاد سيرجان، نظم‌ آوران صنعت و معدن سيرجان نيز از خدمات تامين غذاي پرسنل خود و تامین نيروی انسانی بهره‌مند هستند.