گروه بین المللی طرح و ساخت پرساگروه بین المللی طرح و ساخت پرساگروه بین المللی طرح و ساخت پرسا
88361960
به ما ایمیل بزنید
گروه بین المللی طرح و ساخت پرساگروه بین المللی طرح و ساخت پرساگروه بین المللی طرح و ساخت پرسا

شرکت هواپیمایی آتا

اطلاعات پروژه:

 • شرکت هواپیمایی آتا
 • ایران، تهران
 • 650 متر مربع
 • 15000 پرس در وعده
 • HACCP، GMP
 • در حال بهره برداری
پروژه برتر پرسا

شرکت هواپیمایی آتا

لینک سایت: ataair.ir

معرفی شرح خدمات:
 • مشاوره تخصصی منو
 • مشاوره ماشین آلات و برگزاری مناقصه
 • طراحی معماری و چیدمان آشپزخانه صنعتی
 • طراحی و محاسبات تأسیسات مکانیکال و الکتریکال
 • تهیه اسناد مناقصه پیمانکاری و ساخت پروژه
 • نظارت تخصصی بر اجرا
معرفی پروژه شرکت هواپیمایی آتا:

شركت هواپيمای در سال 1387 تاسيس و فعاليت رسمی و پروازی خود را مصادف با جشن های ايام الله دهه فجر سال 1388 آغاز نموده است. بدون اغراق باید اذعان نمود كه هم فكری و همكاری بی دریغ بخش خصوصی و دولتی به شايستگی به ثمر نشسته و علی رغم تمامي مشكلات داخلي و چالشهاي بين المللي، اين هواپيمائي به آينه تمام نماي استان آذربايجان شرقي تبديل شده است. در اين مجال به اختصار به مهترين اهداف تاسيس اين شركت و برخي از دستاوردها و اقدامات صورت پذيرفته در طول چند سال گذشته اشاره خواهد شد :
1. تقويت خطوط ارتباطي استانهاي شمالغرب با ساير مناطق كشور
با توجه به جايگاه ويژه فرهنگي، اقتصادي، صنعتي و گردشگري استانهاي شمالغرب كشور به ويژه استان آذربايجان شرقي، گسترش راههاي ارتباطي اين منطقه با ساير مناطق كشور از اهميت ويژه اي برخوردار است؛ لذا بر اساس يك برنامه كوتاه مدت، تقويت خطوط هوائي اين مناطق با ساير مراكز مهم گردشگري و اقتصادي كشور در دستوركار هواپيمائي آتا قرار گرفت. همچنين علاوه بر پروازهاي تهران – تبريز و تهران- اروميه، مراكز اين استانها نيز به شهرهايي همچون مشهد، كيش و شيراز متصل گرديده و در آينده نيز به ساير مناطق كشور گسترش خواهد يافت.
2. تقويت خطوط پروازي بين المللي
شرکت هواپیمایی آتا با هدف مشتری مداری و درآمدزایی با شناسایی بازار های هدف اقدام به راه اندازی مسیرهای مختلف برون مرزی از فرودگاههای بین المللی امام خمینی (ره) شهید مدنی تبریز و همچنین شهید هاشمی نژاد مشهد نموده و درصدد توسعه این پروازها در آینده نزدیک می باشد.
3. تقويت جايگاه كشوري و منطقه اي آتا
هواپيمائي آتا با توجه به برنامه هاي ميان مدت و بلند مدت خود، علاوه بر تقويت ارتباطات هوائي منطقه شمالغرب، دستيابي به يك جايگاه شايسته كشوري و منطقه اي را جزو اولويت هاي مهم و اساسي خود قرارداده است. به همين منظور خطوط پروازي آتا، از تهران به مقصد بسياري از شهرهاي كشور همچون تبريز، اروميه، كيش، مشهد، شيراز و اهواز در سطح داخلي بر قرار گرديده و انشاءا… اين خطوط پروازي در آینده ای نزدیک به نحو چشمگيري گسترش خواهد يافت.
4. تجهيز ناوگان و تامين امكانات سخت افزاري و نرم افزاري مورد نياز
الف)شرکت هواپیمایی آتا با ورود یک فروند بوئینگ 737 به ناوگان خود در حال حاضر با ده فروند هواپیما که شامل شش فروند هواپیمایی MD83 ، سه فروند AIRBUS320 و یک فروند BOEING737 در مسیرهای خارجی و داخلی اقدام به ارائه خدمات و جابجایی مسافران مینماید.
ب)يكي از اهداف مهم آتا، تكيه بر نيروهاي بومي و بومي سازي هدايت، نگهداري و تعمير ناوگان خود مي باشد. معاونت عملیات شرکت هواپیمایی آتا مطابق سیاستها و اهداف شرکت، علاوه بر جذب بیش از یکصد و بیست مهماندار و سرمهماندار، اقدام به اعزام تعداد سي و پنچ خلبان و كمك خلبان ايراني به كشورهاي سوئد، تركيه، اكراين و بلغارستان جهت طی دوره های آموزشی نموده است و هم اكنون اين عزيزان پس از موفقيت در آزمونهاي مربوطه و ارتقاء به درجه سرخلبانی به جمع كرو پروازي آتا پيوسته اند. در همین راستا و برای حفظ خودکفایی شرکت این معاونت با استفاده از تجربیات مدیران خود زمینه های لازم را در جهت جذب و آموزش نیروهای جوان فراهم نموده است. .
در بخش نيروهاي فني نيز ، پس از طي مراحل مختلف تعداد قابل توجهي از نيروهاي توانمند داخلي جذب آتا گرديده اند و اين نيروها هم اكنون سكاندار بخش تعمير و نگهداري ناوگان آتا هستند.
ج) معاونت مهندسی وتعمیرات شرکت هواپیمایی آتا با هدف بالا نگاه داشتن سطح استاندارد وایمنی پروازها با استفاده از مهندسین و تکنسینهای مجرب و آموزش دیده خود که دارای مدارک معتبر از سازمان هواپیمایی کشوری میباشند با ارائه برنامه های مناسب و کاربردی , عملیات تعمیر و نگهداری ناوگان MD-83 و A320 جهت پروازهای داخلی و خارجی شرکت را انجام میدهد. شرکت آتا دارای انبارهای قطعات , ابزارهای پیشرفته هواپیما از جمله ابزار و آلات دقیق تستهای غیر مخرب و همچنین تجهیزات زمینی کامل می باشد و برای اولین بار در ایران به منظور انتقال دانش تعمیراتی کلاس آموزش تعمیر و نگهداری مکانیکB1 و تعمیر و نگهداری اویونیک B2 هواپیمای B737-300/400/500 را با استفاده از اساتید مجرب و معتبر خارجی و اخذ مجوز از سازمان هواپیمایی کشوری برگزار نموده است تا با آموزش نیروهای متخصص خود بتواند کلیه فعالیتهای مهندسی و تعمیراتی خود را به ناوگان جدید ارائه نماید.