گروه بین المللی طرح و ساخت پرساگروه بین المللی طرح و ساخت پرساگروه بین المللی طرح و ساخت پرسا
88361960
به ما ایمیل بزنید
گروه بین المللی طرح و ساخت پرساگروه بین المللی طرح و ساخت پرساگروه بین المللی طرح و ساخت پرسا

شرکت نفت بهران

اطلاعات پروژه:

 • شرکت نفت بهران
 • ایران، تهران
 • 400 متر مربع
 • 1800 پرس در وعده
 • HACCP
 • در حال بهره برداری
پروژه برتر پرسا

شرکت نفت بهران

لینک سایت: behranoilir

معرفی شرح خدمات:
 • مشاوره تخصصی منو
 • مشاوره ماشین آلات و برگزاری مناقصه
 • طراحی معماری و چیدمان آشپزخانه صنعتی
 • طراحی و محاسبات تأسیسات مکانیکال و الکتریکال
 • تهیه اسناد مناقصه
 • نظارت تخصصی بر اجرا
 • راه اندازی و آموزش تئوری و عملی
معرفی شرکت نفت بهران

شرکت نفت بهران، شرکت نفتی ایرانی است که در بخش پایین‌ دستی صنعت نفت فعالیت می‌ کند. این شرکت در سال ۱۳۴۱ با سرمایه اولیه ۲۲۵ میلیون ریال و با مشارکت شرکت نفتی آمریکایی اکسان تأسیس شد.

تا پیش از انقلاب ۱۳۵۷، شرکت بهران محصولات خود را با نام تجاری اسو و تحت نظارت شرکت اکسان تولید و عرضه می‌ نمود.

این شرکت، اولین پالایشگاه خود را در سال ۱۳۴۷ راه‌ اندازی کرد و حوزه اصلی فعالیت آن در زمینه پالایش و تولید روغن موتور، روغن‌ های صنعتی، روانکار ها، ضد یخ، گریس و سایر فراورده‌ های نفتی می‌ باشد.

وزارت خزانه‌ داری آمریکا در ۱۸ نوامبر ۲۰۲۰ شرکت نفت بهران یکی از زیر مجموعه‌ های بنیاد مستضعفین را به همراه کلیه شرکت‌ های زیر مجموعه بنیاد مستضعفین که به رژیم جمهوری اسلامی فرصت می‌ دهند سرکوب مستمر مردمش را دنبال کند، در لیست سیاه قرار داد و تحریم کرد.

شرکت بازرگانی بهران در سال ۱۳۷۳ تحت پوشش شرکت نفت بهران با هدف مدیریت و نظارت بر جایگاه های عرضه سوخت و همچنین توزیع مویرگی محصولات این شرکت فعالیت خود را آغاز نمود. در حال حاضر روزانه به طور متوسط حدود ۳۴هزار دستگاه خودرو در جایگاه های این شرکت توقف کرده و از خدمات جایگاهی شرکت نفت بهران استفاده می نمایند. این شرکت از زمان تاسیس تاکنون حدود ۲% از سوخت کشور را در جایگاه های مالکیتی و تحت برند خود واقع در استانهای تهران، آذربایجان شرقی، اردبیل، خراسان شمالی، البرز، مازندران، ایلام و گلستان توزیع نموده و در حال حاضر به عنوان بزرگترین جایگاه دار در بخش خصوصی بر اساس استانداردهای شرکت نفت بهران تلاش می نماید گامهای نوینی در زمینه ارتقای کیفیت در این صنعت بردارد.

با توجه به ربع قرن تجربه در عرصه توزیع سوخت، در سال ۱۳۹۵ با آغاز طرح توزیع زنجیره ای سوخت در قالب نشان تجاری (برند) ، شرکت بازرگانی بهران با نشان تجاری بهران فعالیت خود را توسعه داد و آمادگی خود را جهت تحت پوشش قرار دادن جایگاه های خصوصی با نشان تجاری بهران اعلام نمود و در فاز اول ، برنامه ای برای ارائه حق امتیاز تا ۱۰۰ جایگاه غیر مالکیتی را در دستور کار قرار داده است.

یکی دیگر از مأموریت های اصلی این شرکت، عرضه مستقیم سبد محصولات شرکت نفت بهران در قالب فروش مویرگی و اینترنتی در کلانشهر ها می باشد که تاکنون در ۵ مرکز استان تهران ، تبریز ، اصفهان، کرمانشاه و اهواز به صورت غیر متمرکز، حدود ۸۰۰۰ تعویض روغنی و اتو سرویس را تحت پوشش قرار داده است و امید می رود طی سالهای آینده ، اکثر کلانشهر های کشور را تحت پوشش این شبکه توزیع قرار دهد.

اهداف شرکت

ارائه خدمات متمایز و ایجاد استانداردهای کیفی در خدمات جایگاه داری و ایجاد بزرگترین شبکه توزیع و فروش انواع فرآورده‌های نفتی.

رسالت شرکت

شرکت بازرگانی بهران با برخورداری از کارکنانی کار آزموده و مسئول و با استفاده از دانش و فناوری روز در زمینه توزیع و عرضه ی انواع فرآورده های نفتی از طریق جایگاه های عرضه ی سوخت و شبکه ی توزیع مویرگی روان سازها در تلاش است کلیه نیاز های مشتریان را برآورده سازد.

چشم انداز

آرمان ما کسب اعتبار و رضایت روزافزون مشتریان با ایجاد جایگاه‌های عرضه سوخت متمایز و هم تراز با معیارهای جهانی تحت امتیاز و نام بهران در داخل و خارج از ایران

شعار سازمانی

زتدبیرمان قطره دریا شود