گروه بین المللی طرح و ساخت پرساگروه بین المللی طرح و ساخت پرساگروه بین المللی طرح و ساخت پرسا
88361960
به ما ایمیل بزنید
گروه بین المللی طرح و ساخت پرساگروه بین المللی طرح و ساخت پرساگروه بین المللی طرح و ساخت پرسا

رستوران زنجیره ای سان لیو

اطلاعات پروژه:

  • رستوران های زنجیره ای سان لیو
  • ایران، تهران
  • 180 متر مربع
  • 400 پرس در وعده
  • HACCP
  • در حال بهره برداری
پروژه برتر پرسا

رستوران های زنجیره ای سان لیو

لینک سایت: hu.facebook.com

معرفی شرح خدمات:
  • مشاوره تخصصی منو و رسیپی کارت غذا
  • مشاوره چیدمان آشپزخانه صنعتی
  • آموزش تئوری و عملی آشپزی صنعتی
معرفی رستوران های زنجیره ای سان لیو:

شرکت “رستوران های زنجیره ای سان لیو پارس” اقدام به واگذاری نمایندگی به صورت رستوران و فست فودی با شرایط بسیار ایده آل در سطح کشور نموده است. شرکت “رستوران های زنجیره ای سان لیو ” اقدام به واگذاری نمایندگی به صورت رستوران و فست فودی با شرایط بسیار ایده آل در سطح کشور نموده است. رستورانهای سان لیو در حال حاضر با شعب فعال در بهترین نقاط شهر تهران همچون میدان ونک، مرکز خرید تیراژه و فود کورت مرکز خرید هایپراستار، با شعار لذت تازگی و سلامت و عرضه بهترین و متنوع ترین منوهای غذایی مطابق با رسپی های بروز جهانی از صبحانه تا شام آماده ارائه خدمات به مشتریان خود می باشد.

این مجموعه در نظر دارد تعداد محدودی نمایندگی در تهران و مراکز استانها با شیوه ها و منوهایی متفاوت ایجاد نماید که گامی نو در اعطای نمایندگی برای صاحبان سرمایه محسوب شده تا با سرمایه گذاری های متفاوت بتوانند اشکال مختلفی از رستوران مانند رستوران بین المللی ، فودکرت ملل، فست فود سلامت، و غرفه دلیوری سان لیو، صاحب نمایندگی شده و عضوی  از خانواده رستوران های زنجیره ای سان لیو باشند.

واحد های فعال در بخشهای مالی، تامین، برنامه ریزی انبار و تولید، فروش، فنی وکنترل کیفیت با حمایت گروه های مشاور در تمامی سطوح (Total System) پشتیبانی همه جانبه درشعب رستورانها را امکان پذیر ساخته و کسب و کارهای کوچک را تا حد امکان سودمند و متمایز می سازد. این مجموعه با رویکرد کاهش هزینه ها و افزایش کیفیت و یکسان سازی طعم و ظاهر محصولات خود در شعب مختلف اقدام به تاسیس آشپزخانه مرکزی (Central Kitchen) در یکی از بهترین و استراتژیک ترین نقاط شهر تهران نموده است تا علاوه بر دسترسی آسان به تامین کنندگان، در اسرع وقت بتواند به شعب خود نیز ارائه خدمات نماید.

“رستوران سان لیو” یه پیشنهاد خاص برای مشکل پسنداست که منوی کامل مطابق سلیقه های جورواجور، انواع غذاهای متفاوت، متنوع، لذیذ و سلامت با شرایط پخت سالم که همگی به صورت روزانه تهیه میشن، سس های دست ساز که از مواد و ادویه جات تازه تهیه میشن، “سان لیو” رو در بالاترین سطح قرار دادن. این رستوران 4 شعبه در تهران داره که می تونین خوشمزه ترین غذاها رو توشون تست کنین. شعبه آینه ونک: میدان ونک، انتهای خیابان ونک، برج آینه ونک شعبه جردن: خیابان آفریقا (جردن)، نبش خیابان ستاری، شماره 108 شعبه تیراژه: بزرگراه اشرفی اصفهانی، نبش مرکز تیراژه شعبه هایپراستار: بزرگراه شهید باکری، فودکورت مرکز خرید هایپر استار، واحد 43