گروه بین المللی طرح و ساخت پرساگروه بین المللی طرح و ساخت پرساگروه بین المللی طرح و ساخت پرسا
88590891
به ما ایمیل بزنید
گروه بین المللی طرح و ساخت پرساگروه بین المللی طرح و ساخت پرساگروه بین المللی طرح و ساخت پرسا

خدمات پشتیبانی مهر 78

اطلاعات پروژه:

 • شرکت پشتیبانی مهر 78
 • ایران، تهران
 • 400 متر مربع
 • 1200 پرس در وعده
 • در حال بهره برداری
پروژه برتر پرسا

شرکت خدمات پشتیبانی مهر 78

لینک سایت: www.mehr78group.com

معرفی شرح خدمات:
 • مشاوره تخصصی منو
 • مشاوره ماشین آلات و برگزاری مناقصه
 • طراحی معماری و چیدمان آشپزخانه صنعتی
 • طراحی و دکوراسیون داخلی
 • طراحی و محاسبات تأسیسات مکانیکال و الکتریکال
 • تهیه اسناد مناقصه
 • نظارت تخصصی بر اجرا
معرفی شرکت خدمات پشتیبانی مهر 78

شرکت خدمات پشتیبانی مهر 78 (سهامی خاص) در سال 1381 به شماره 200682 مورخ 1381/12/28 در اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری تهران ثبت و به عنوان یکی از شرکت های وابسته به بانک کشاورزی تأسیس گردید.

در ابتدا شرکت، حیطه فعالیت‌ های خود را بر ارائه خدمات پشتیبانی و رفاهی به بانک کشاورزی و کارکنان ذیربط معطوف نمود، لکن به تناسب نیاز بانک و همراه با بانک، بر توسعه، نوسازی شعب و واحدهای صف و همچنین گسترش حیطه فعالیت های خود پرداخت به‌ طوری‌ كه در جايگاه یک شرکت، به عنوان تأمین نیازهای خدماتی و پشتیبانی صنعت بانکداری مطرح گشت. در سال 1391 با توسعه دامنه فعالیت‌های بانک کشاورزی و ضرورت تمرکز بانک بر امور اصلی بانکداری و واگذاری امور خدماتی، پشتیبانی، تدارکات، مهندسی، رفاهی، تملیکی و… به شرکت خدمات پشتیبانی مهر 78، مأموریت، رسالت و ساختار شرکت مورد بازنگری قرار گرفت و فعالیت‌های مورد نظر در قالب شرکت‌های زیرمجموعه (نوین مهر 92، حامی مهر پیشگام، رفاه مهر 78 و سازه تدبیر کاسپین) ساماندهی گردید.

اینک شرکت مهر 78 و شرکت‌های گروه نه تنها در ارائه خدمات اشاره شده به بانک کشاورزی از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های لازم برخوردار می‌باشند بلکه این آمادگی را دارند که به عنوان یک شرکت خدماتي پيشرو در صنعت بانکداری و فضای کسب و کار ایفای مسئولیت نماید.

آشپزخانه صنعتی خدمات پشتیبانی مهر 78 با استفاده از کادر و تیم مجرب برنامه ریزی گسترده جهت ایجاد فضای مناسب جهت تهیه و عرضه غذا متنوع و سالم برای مشتریان خود ایجاد کرده است. استفاده از سخت افزار مناسب از خصوصیات این مجموعه می باشد. مدیریت آشپزخانه صنعتی (کترینگ) خدمات پشتیبانی مهر 78 جهت ارتقا کمی و کیفی غذا خود اقدام به ایجاد ساخت آشپزخانه صنعتی با استفاده از آخرین دانش فنی و ماشین آلات و تجهیزات به روز کرده است به علاوه بر تهیه و تولید غذا سالم و بهداشتی در حفظ و ارتقا طعم و مزه به میزبان خود خدمات ویژه ارائه دهد.

منو غذایی آشپزخانه صنعتی شامل انواع غذاهای ایرانی و فرنگی و فست فود می شود که هدف مدیریت ارائه بهترین خدمات غذایی و پذیرایی به مشتریان می باشد.

در روند تهیه و تامین مواد اولیه غذایی، انبارش و نگهداری آنها و کلیه خدمات آماده سازی مواد پروتئین، گوشت قرمز، سفید، سبزیجات و غیره از بهترین امکانات و پرسنل مجرب استفاده می گردد. استفاده از مواد اولیه روزانه، مرغوب و با کیفیت جز اولین و مهمترین برنامه های این مجموعه هست. و برنامه ریزی مجموعه صرفا استفاده از تامین کنندگان معتبر و دارای گواهینامه و مجوزات بهداشتی می باشد. در آماده سازی مواد اولیه از اصول و فنون آشپزی صنعتی زیر نظر سرآشپزان معتبر انجام می گیرد. استفاده از مواد اولیه مرغوب و با کیفیت یکی از اهداف مهم این مجموعه می باشد. ماشین آلات و تجهیزات صنعتی و مدرن نقش مهمی در کیفیت مواد آماده سازی شده دارند که در نهایت باعث تهیه و پخت غذاهای خوش طعم و خوشمزه می شود. پس از آماده سازی مواد در آشپزخانه گرم و سرد کلیه مواد غذایی تهیه شده و پس از تزئین و بسته بندی در کوتاه ترین زمان به مشتریان ارائه می گردد. این قسمت توسط میزها و کانترهای تخصصی گرم و سرد انجام می گیرد.

مدیریت مجموعه  با توجه به تنوع و ذائقه مشتریان خود بهترین شرایط را ایجاد کرده تا رضایت مندی مشتریان خود را اخذ نموده و باعث و باعث شود مشتریان پایدارو دائمی پیدا کند و علاوه بر آن مشتریان وفادار، این مجموعه را به دوستان و آشنایان خود معرفی می کنند و حفظ کیفیت و خدمات این مجموعه همواره هدف اصلی مدیریت و صاحبان آن می باشد.