گروه بین المللی طرح و ساخت پرساگروه بین المللی طرح و ساخت پرساگروه بین المللی طرح و ساخت پرسا
88361960
به ما ایمیل بزنید
گروه بین المللی طرح و ساخت پرساگروه بین المللی طرح و ساخت پرساگروه بین المللی طرح و ساخت پرسا

بیمارستان چمران

اطلاعات پروژه:

  • بیمارستان چمران
  • ایران، تهران
  • 300 متر مربع
  • 650 پرس در وعده
  • در حال بهره برداری
پروژه برتر پرسا

بیمارستان چمران

لینک سایت: https://epezeshk.com/Chamran-Hospital

معرفی شرح خدمات:
  • مشاوره تخصصی منو
  • مشاوره ماشین آلات و تجهیزات
  • آموزش تئوری و عملی آشپزی صنعتی
  • آموزش تئوری و عملی ایمنی و بهداشت
معرفی بیمارستان چمران

بیمارستان شهید چمران در سال ۱۳۵۳ با نام بیمارستان صنایع نظامی و با مأموریت ارائه خدمات تشخیصی درمانی به کارکنان صنایع نظامی تأسیس شد و پس از انقلاب شکوهمند اسلامی به نام شهید دکتر چمران، تغییر نام یافت. در سال ۷۹، بنا به الزامات قانونی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اقدام به کسب پروانه بهره‌برداری نمود و مورد ارزشیابی اعتبار بخشی سالانه بیمارستان‌های کشور که توسط وزارت بهداشت و درمان انجام می‌شود، قرار گرفت و به اخذ ارزشیابی درجه ۲ معمولی نایل گردید. گذر از پارادایم سنتی نیاز به تحولی عظیم داشت و لازم بود برنامه‌ریزی و بسترسازی‌هایی در ساختار بیمارستان در زمینه‌های زیرساخت، تجهیزات، نیروی انسانی و فرآیندها، انجام شود. با تلاش و پشتکار و همت والای مدیران ارشد و کارکنان، بیمارستان موفق شد پله‌های تعالی را یکی پس از دیگری طی نماید. به نحویکه در سال ۹۰برای هفتمین سال متوالی مفتخر به دریافت اعتبار ارزشیابی « درجه یک عالی » که بالاترین درجه درگرید ارزشیابی وزارت بهداشت می‌باشد، گردید. در اولین سال با شرکت در جایزه DQA موفق به دریافت گواهینامه گرایش به تعالی شد و برای سومین سال متوالی به عنوان مطلوب ترین مرکز طرف قرارداد سازمان تأمین اجتماعی نیروهای مسلح اعلام و تقدیر نامه دریافت نمود. در حال حاضر بیمارستان شهید چمران با ظرفیت ۴۰۰ تخت بستری است.

در روند تهیه و تامین مواد اولیه غذایی، انبارش و نگهداری آنها و کلیه خدمات آماده سازی مواد پروتئین، گوشت قرمز، سفید، سبزیجات و غیره از بهترین امکانات و پرسنل مجرب استفاده می گردد.

در آماده سازی مواد اولیه از اصول و فنون آشپزی صنعتی زیر نظر سرآشپزان معتبر انجام می گیرد. ماشین آلات و تجهیزات صنعتی نقش مهمی در کیفیت مواد آماده سازی شده دارند که در نهایت باعث تهیه و پخت غذاهای خوش طعم و خوشمزه می شود. پس از آماده سازی مواد در آشپزخانه گرم و سرد کلیه مواد غذایی تهیه شده و پس از تزئین به مشتریان ارائه می گردد. این قسمت توسط میزها ، کانترهای تخصصی انجام می گیرد.

مدیریت رستوران با توجه به تنوع و ذائقه مشتریان خود بهترین شرایط را ایجاد کرده تا رضایت مندی مشتریان خود را اخذ نموده و باعث و باعث شود مشتریان پایدار و دائمی پیدا کند و علاوه بر آن مشتریان وفادار، این مجموعه را به دوستان و آشنایان خود معرفی می کنند و حفظ کیفیت و خدمات این مجموعه همواره هدف اصلی مدیریت و صاحبان آن می باشد.