گروه بین المللی طرح و ساخت پرساگروه بین المللی طرح و ساخت پرساگروه بین المللی طرح و ساخت پرسا
88590891
به ما ایمیل بزنید
گروه بین المللی طرح و ساخت پرساگروه بین المللی طرح و ساخت پرساگروه بین المللی طرح و ساخت پرسا

بیمارستان شهدا کرمانشاه

اطلاعات پروژه:

 • بیمارستان شهدای کرمانشاه
 • ایران، کرمانشاه
 • 700 متر مربع
 • 1200 پرس در وعده
 • HACCP، GMP
 • در حال بهره برداری
پروژه برتر پرسا

بیمارستان شهدای کرمانشاه

لینک سایت: https://www.tamin.ir

معرفی شرح خدمات:
 • مشاوره فنی و مطالعات اقتصادی
 • مشاوره تخصصی منو
 • مشاوره ماشین آلات و برگزاری مناقصه
 • طراحی معماری و چیدمان آشپزخانه صنعتی
 • طراحی و محاسبات تأسیسات مکانیکال و الکتریکال
درباره ی بیمارستان شهدای کرمانشاه:

ساخت بنای بیمارستان شهدا در سال ١٣٥٤شروع و در نیمه دوم سال ١٣٦٠  با عنوان مرکز آموزشی ،درمانی شهدا با ١٥٠ تخت مصوب وابسته به بنیاد شهید از طرف دانشگاه علوم پزشکی افتتاح گردید. با توجه به قانون الزام این بیمارستان در سال ٦٩ به مدیریت درمان تامین اجتماعی واگذار گردید. در سال ١٣٧٣بیمارستان شهدا از ١٥٠ تخت به ٢٠٥ تخت ارتقا یافت و تشکیلات آن بازنگری گردید. در بهمن ماه ٨٣ سه بخش جراحی زنان ،اطفال و زایشگاه به بیمارستان حضرت معصومه(س) انتقال یافت و بیمارستان شهدا از ٢٠٥ تخت به ١٣٠ تخت ثابت با ١٠٧ تخت فعال تغییر یافت، در مرداد ماه ٨٧ با توسعه بخش  ICU  تعداد تخت فعال بیمارستان به ١١٠ تخت ارتقا یافت. مساحت کل بیمارستان ٢٣٥٤٩ متر مربع با زیربنای ١١٥٦٨ متر مربع می باشد و در مرکزیت شهر کرمانشاه واقع در بلوار شهید بهشتی جنب مجموعه ورزشی آزادی قرار گرفته است.

بیمارستان شهدا دارای یک درب ورودی اصلی ، یک درب اضطراری و یک درب از قسمت درمانگاه تخصصی می باشد. از نظر قدمت ساخت به سال ١٣٥٤ می رسد و راه اندازی در نیمه دوم سال ١٣٦٠ بوده و از نظر سازه بتنی ، آجری می باشد .

از نظر تعداد طبقات دارای ٣ طبقه ، اول ، همکف و زیر زمین می باشد ورودی اصلی واقع در بلوار شهید بهشتی و درب اضطراری در ضلع خیابان ٣٠ متری اول می باشد .

استان کرمانشاه (به کردی: پارێزگای کرماشان) با مساحت ۲۴۶۴۰ کیلومتر مربع، هفدهمین استان ایران از نظر وسعت به شمار میرود. مختصات جغرافیایی کامل استان کرمانشاه بر روی کره زمین از طول جغرافیایی ۴۵ درجه و ۲۰ دقیقه و ۳۹ ثانیه شرقی تا ۴۸ درجه و ۱ دقیقه و ۵۸ ثانیه شرقی و از عرض جغرافیایی ۳۳ درجه و ۳۷ دقیقه و ۸ ثانیه شمالی تا ۳۵ درجه و ۱۷ دقیقه و ۸ ثانیه شمالی می‌ باشد. استان کرمانشاه که ۱/۵ درصد مساحت کشور را در بر می‌ گیرد، از استانهای غربی به شمار می‌ آید که با کشور عراق مرز مشترک دارند. این استان از شمال به استان کردستان، از جنوب به استان لرستان و ایلام، از شرق به استان همدان و از غرب به کشور عراق محدود میشود. مرکز استان کرمانشاه، شهر کرمانشاه است. بر اساس آخرین تغییرات در ۱۳۹۰ استان کرمانشاه از، ۱۴ شهرستان، ۳۱ شهر، ۳۱ بخش و ۸۶ دهستان تشکیل شده است.

بیمارستان شهدا خود را متعهد میداند که در جهت ارتقاء کیفیت و کمیت خدمات مبتنی بر مشتری مداری شرایطی را فراهم نماید تا موجبات سلامتی بیماران را فراهم آورد و طی پنج سال آینده بتواند الگوی مناسبی برای سایر مراکز درمانی سطح استان بوده  و درجه ارزشیابی برتر را در این زمینه کسب نماید.

شهداء واقع شده است مساحت کل بخش ٤٨٠متر مربع بوده و با عنوان بخش داخلی مردان شناخته می شود . بخش شامل ٢٨تخت بستری١٠،اتاق عمومی بستری که ٧اتاق ٢تخته و ٣اتاق ٤تخته و یک اتاق ایزوله دارد که تخت های بیماران دارای پرده اطراف تخت و کمد بیمار ،نخت همراه ،میز غذا خوری بیمار یخچال تلویزیون داخل اتاق های بیماران با کیفیت بالا و دارای شبکه آموزش داخل. بیمارستانی باشد. متخصص هایی که در بخش فعالیت دارند شامل متخصص جراحی چشم –جراحی گوش حلق بینی –بیمارهایی داخلی -جراحی ارتوپدی –عفونی می باشد .پزشکان که در بخش فعالیت دارند .متخصص جراحی چشم ،آقای عبدالعلی شریفی –آقای دکتر علیرضا حیدری و خانم دکتر طاهره رضایی –متخصص جراحی گوش وحلق و بینی آقای دکتر مازیار بیگ پور ،خانم دکتر ندالسادات جاسمی –آقای دکتر محمد علیپور –- متخصص ارتوپدی: آقای دکتر محسن دوامی –اقای دکتر پیمان الفتی –خانم دکتر فاطمه هادوی، متخصص بیمارهای داخلی :آقای دکتر قدرت اله نظری، آقای دکتر عادل جلیلیان خانم دکتر آرزو خوش کردار متخصص بیمارهای عفونی :آقای دکتر شهرام آریایی فر –آقای دکتر هومن منتظری پور.