گروه بین المللی طرح و ساخت پرساگروه بین المللی طرح و ساخت پرساگروه بین المللی طرح و ساخت پرسا
88361960
به ما ایمیل بزنید
گروه بین المللی طرح و ساخت پرساگروه بین المللی طرح و ساخت پرساگروه بین المللی طرح و ساخت پرسا

اسپا هانا ایران مال

اطلاعات پروژه:

  • هانا اسپا ایران مال
  • ایران، تهران
  • 150 متر مربع
  • 200 پرس در وعده
  • در حال ساخت
پروژه برتر پرسا

هانا اسپا ایران مال

لینک ایران مال : iranmall.com

لینک هانا اسپا: spahana.com

معرفی شرح خدمات:
  • مشاوره تخصصی منو
  • مشاوره ماشین آلات و تجهیزات
  • طراحی معماری و چیدمان آشپزخانه صنعتی
  • طراحی و محاسبات تأسیسات مکانیکال و الکتریکال
معرفی هانا اسپا ایران مال:

مرکز تن آسایی و سلامت هانا با الهام از فرهنگ اسپا در کشور ژاپن به منظور توسعه سلامت جسم و روان مشتریان تاسیس گردیده است. چشمه های آب گرم معدنی یا اونسن (Onsen) شاخصه اصلی این فرهنگ هستند که در سرتاسر کشور ژاپن برپا شده و به همراه مراکز اقامتی متنوع، از جاذبه های توریستی داخل این کشور محسوب می شوند.

بر این اساس مرکز تن آسایی و سلامت هانا با هدف اشاعه فرهنگ سلامت و تندرستی و همچنین ایجاد بستری مناسب جهت جذب گردشگران داخلی و خارجی در منطقه شمال شرق تهران افتتاح گردیده است . این مرکز به عنوان اولین و تنها مرکز اسپای تخصصی ریلکسی کشور با بهره گیری ومشاوره شرکت ژاپنی Akebono Boeki Co. اقدام به پیاده سازی فرهنگ onsen ( حمام های ژاپنی ) در ایران نموده است.

در مرکز هانا فضایی راحت و صمیمانه را تدارک دیده ایم تا لذت مطالعه کتاب و مجله یا جستجو در وب، همراه با نوشیدن یک فنجان قهوه داغ یا یک لیوان لیموناد خنک را برای شما فراهم کنیم.

تماشای تصاویر بی نظیر با کیفیت عالی و صدای فوق العاده از طریق تلویزیون سه بعدی در مینی تئاتر هانا امکان پذیر است. برگزاری سمینارهای کوچک، جلسات آموزشی و سرگرمی و آوازخوانی با کارائوکه ژاپنی نیز از دیگر امکاناتی است که در مینی تئاتر هانا فراهم شده است.

فیش اسپا یا دکتر ماهی نوعی از میکرو ماساژ پوست بدن می باشد که توسط نوع خاصی از ماهی های آب شیرین به نام گارا روفا انجام می شود که با جدا کردن بافتهای خشک و ناسالم پوست از بدن توسط این نوع ماهی انجام می شود که این عملیات در نهایت به رشد سلولهای جدید پوستی می انجامد، همچنین این ماهی با ترشح نوع خاصی از آنزیم به نام دیاتانول اقدام به برگرداندن رطوبت پوست پا به صورت طبیعی می کند و با کمک به بازسازی و ترمیم پوست پا سلامت آنها را تضمین می کند،این فرآیند بدون درد بوده و از آنجا که این ماهی دندان ندارد بعضا بسیار خوش آیند و مفرح می باشد.

پس از استفاده از حوضچه های آب گرم ، ماساژ کامل بدن و صرف غذا در رستوران هانا، اتاقهای ریلکسیشن با ایجاد فضایی متفاوت از نظر نور طبیعی، مبلمان و دکوراسیون، امکان خوابی کوتاه و آرامشی عمیق را برای شما فراهم می آورند.