گروه بین المللی طرح و ساخت پرساگروه بین المللی طرح و ساخت پرساگروه بین المللی طرح و ساخت پرسا
88590891
به ما ایمیل بزنید
گروه بین المللی طرح و ساخت پرساگروه بین المللی طرح و ساخت پرساگروه بین المللی طرح و ساخت پرسا

درباره ما

                           درخت تو گر بار دانش بگیرد

           به زیر آوری چرخ نیلوفری را

گروه طرح و ساخت پرسا

 پس از سالها فعالیت و کسب تجارب ارزنده علمی و عملی در سطح ملی و بین المللی و با توجه به کارنامه درخشان این سالها بر آن شدیم تا دانش و تجارب خود را با شما مشتاقان رشد وآموزش به اشتراک گذاریم.

وجه تمایز ما در این است که دانش آکادمی و علمی را با قراردادن و گذراندن از بوته آزمایش، ارتقا داده ایم و حالا نتیجه این تلاش روز افزون همگام با استانداردهای جهانی پیش روی شماست.

این دانش به شما کمک خواهد کرد تا پیش از دیگران  به موفقیت دست یابید.

در هر کسب و کاری باید مهارت های مدیریتی، توانایی راه اندازی کسب و کار، برنامه ریزی، توسعه مهارت های فردی، ارتقاء نگاه کارآفرینی، مدیریت موفق ،کسب مهارت و توسعه توانایی های فردی ،ریشه یابی مشکلات در سازمان ،تحلیل سازمان، بررسی نظام فکری ، مدل ذهنی  مواجهه با مشکلات کسب و شبکه سازی و… مورد توجه قرار گیرد که در آموزش های ارائه شده این نیازها مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفته است.

از آنجایی که راه اندازی کسب و کارهای مرتبط با صنعت غذا و زیر مجموعه های آن جز خدمات تخصصی این مجموعه می باشد و از آنجایی که این صنعت یک دانش میان رشته است برنامه ریزی و تولید محتوای آموزشی کاری بسیار سخت و تخصصی بود که با تلاش بسیار تحقق پیدا کرد.

غذا همواره یکی از نیازهای اولیه و اساسی بشر بوده و طبعا کسب و کارهای مرتبط با صنعت غذا همیشه پایدار و مدام می باشد.

این مهم یکی از علل علاقمندی و استقبال عمومی از کسب و کار رستوران و کافی شاپ در تمام دنیا می باشد.

صنعت غذا در طول زمان خصوصا در دهه اخیر و در جوامع گوناگون، به شدت توسعه یافته است و دستخوش تحولات عظیم و گسترده ای قرار گرفته است و با افزایش ارتباطات جوامع باهم صنعتی به نام توریسم غذایی ایجاد شده است و ضرورت علمی شدن این صنعت الزامی است و ضرورت آگاهی بیشتر صاحبان و فعالان در کسب و کار صنعت غذا و رستوران  داری کاملا ملموس است.

این صنعت جز علوم میان رشته ای و غیر همگن است و وجود دوره های تخصصی که بتواند به صورت واحد و جامع تمام نیازهای ضروری مدیران، صاحبان صنایع و سرمایه‌ گذاران را به صورت یکپارچه تامین نماید احساس می شد.

پس از مطالعات گسترده در سطح داخلی و بین المللی در خصوص موضوعات مهم و مرتبط با صنعت غذا و بررسی های دقیق و همه جانبه با کمک سازمان ها، نهاد ها، انجمن ها و اتحادیه های مرتبط با این صنوف در داخل کشور و با توجه به نیازمند های بازار، دوره های تخصصی طراحی و برنامه ریزی شده تا  نیاز علمی و عملی مدیران، فعالان ,علاقه مندان, سرمایه گذاران و مخاطبان  صنعت غذا را تامین نماید و اکنون مفتخریم که این دانش جامع و بروز در اختیار شما قرار دارد.